NOVINKY

Čím dál častěji se účastníme výběrových řízení i jako creative support, v poslední době zejména pro společnost Event Arena, která patří mezi ty zavedené a úspěšné ve své branži. Mezi její specializace patří event production na klíč – od a do z pro české i nadnárodní společnosti. Na nás je kreativní příprava a ideová vize konceptu, vizualizace a designové zpracování nápadu.

RBMA – Redbull Music Academy. Naše návrhy plakátu na new yorský ročník tohoto dnes již legendárního hudebního a kulturně vzdělávacího konceptu marketingové jedničky. Podívejte se na ně v galerii

Kompletní marketingová strategie progresivního výrobce patentované zdravotní kosmetiky, speciálních kúr a anti-age produktů. Zpracováváme korporátní design a packaging. To je naše současná práce pro společnost Biocen a její novou řadu výrobků Biocenique.

Pro společnost BOMTON Events pracujeme v současných podzimních měsících na revitalizaci webu. Zcela nová struktura, kompletně nový redesign s důrazem na čistou a jasnou image, funkčnost a přehlednost. Podílíme se na plánované kampani, zpracováváme komunikaci i kreativní koncepty a marketingovou strategii tohoto prestižního hair-stylingového a lifestylového podniku.

Pro B&W Investments jsme v říjnu zpracovali korporát včetně redesignu nového webu. Ten můžete vidět zde.

UP! – to je název přírodního energy výživového doplňku. Stará známá klasika se vrací na trh, a my jsme u toho opět. Tentokrát s kompletně redesignovaným produktovým balením a návrhem nové kampaně pro příští rok, kterou zpracováváme pro společnost Ecofuel, která UP! vyrábí.

Renomovaná právní kancelář HKDW u nás v listopadu zadala design a výrobu kompletně nové website, kterou jsme zpracovali s důrazem na přehled a přístup. Samozřejmostí je optimalizace na smart zařízení a precizní SEO.

KOPAC – spolek Konopný pacient sdružující pod sebou pacienty, odbornou lékařskou i právní veřejnost u nás zadal svůj nový web a korporát. Jednoduchost, efektivita a přehlednost, to jsou základní atributy, které si můžete prohlédnout na webu.

Lightway – česká firma patřící ke špičce v oboru vývoje a výroby světlovodů u nás redesignuje website pro český trh. Kompletní omlazení, použití nových prvků v souladu s aktuálními trendy v digitálním světě. To vše s optimalizací pro smart zařízení. Lightway si u nás zároveň nechává zpracovávat kompletní anglickou verzi webu, který bude promovat její aktivity v anglosasky mluvícím světě, zejména pak ve Spojeném království. Pro společnost designujeme také firemní automobily, respektive jejich polep. To se bude týkat i anglické pobočky společnosti.

Žufánek - oblíbená značka, pro kterou v tomto období vyrábíme vizuály na inzertní kampaň společnosti. Připravili jsme také etiketu českého výrobce tradičních ovocných pálenek.

Nový developerský projekt, který přichází na trh s velice zajímavým konceptem a nevídanou kvalitou domů, společnost Modrý Platan nás oslovila o vytvoření korporátu k projektu a k následné vizualizaci kampaně. Zpracovávali jsme také detailní 3D vizualizace pozemků a domů.

Rémy Cointreau – a její legendární akvizice v podobě brandu Jagermeister nám v této části roku zadala vypracovat kreativu a vizualizaci triček Jagermeister – připravili jsme modní a stylové věci s přidanou hodnotou – styl a vtip.

ČKD – pro tradiční českou firmu, jejíž portfolio obhospodařujeme, připravujeme na pravidelné čtvrtletní bázi ČKD Magazín. Další číslo na kterém jsme pracovali, vychází na konci května 2014. Paralelně s výrobou magazínu také zpracováváme extra profilovou brožuru / monografii společnosti, která čítá 40 stran materiálu.

Allnighters. Legendární akce konající se 4x za rok, nově v Baráčnické Rychtě na Malé Straně. Taneční akce které dominuje north wave soul, původní disco, funk i rock n roll – v trochu jiném kabátě a v legendárních djských osazeních. Generace 77. Retrofuture NOW!

Nordic Health je letos našim novým klientem v oblasti zdravé výživy a přírodních léčivých přípravků. V současnosti pracujeme na novém webu – vitaepro.cz

Znovu pro Rémy Cointréau, znovu pro Jagermeister. Tentokrát jsme po e-shopu zpracovali novou a samozřejmě chytrou aplikaci. Ta je chytrá optimalizovaně. Takže je optimálně chytrá. Samozřejmě.

V rámci naší spolupráce se společností Red Bull jsme byli letos osloveni k účasti na vytvoření návrhu vizuálu pod hlavičkou Red Bull Music Academy. Jednalo se o hudební event, který se konal na jaře Bratislavě na Slovensku.

DAHO – náš dlouholetý klient, kterému v současnosti připravujeme novou verzi webu s aktualizovanou strukturou a přehledným menu s aplikovaným responsivním designem. Samozřejmostí je optimalizace pro smart telefony, a precizní SEO. Prodejce automobilů, elektromobilů a v neposlední řadě prvotřídní car rental v současné době spoluotevřel dobíjecí stanici pro elektromobily v centru Prahy. Společnost klade důraz na kontakt se zákazníkem a jeho pohodlí a přehled, i proto jsme vylepšili selektor, či zjednoduššili formulář pro kontakt. Prostě - jeden click a jedete.

Již přes dva roky pracujeme na designu a vizuální tváři pro společnost Amazing Golf, a.s. Tato specializovaná cestovní kancelář nabízí a zajišťuje ty nejexkluzivnější golfové zájezdy do prestižních resortů v exotických destinacích po celém světě. I v letošním roce nám zadala design a výrobu svého katalogu s nabídkou 2014. Připravujeme i design dalších tiskovin, nebo image pro firemní roll-ups. Jedeme v tom prostě s nimi.

Engine – Soiré party. Na přelomu millenia tvořily designy a vizuály na legendární hudební festivaly nebo klubové akce velkou část našich srdcovek mimo běžnou správu client accounts. I dnes se k této práci vracíme. Zde například u serie exkluzivních VIP eventů v srdci Prahy, které pořádá náš klient, společnost Engine. Zajímavostí je formát a materiál – aluminiový plech.

Lightway, přední český výrobce světlovodů nám zadal zpracování inzerce a infobrožury k nové serii produktů. Postarali jsme se také o kompletní 3D modelling nových komponentů, které tato společnost v současné době launchuje na trh. Jedná se světelný kolektor Galaxy a Black Star diffuzer. Posledně zmiňovaný Black Star jsme zpracovali jako vlastní design dle technických specifikací a know how klientova vývojového teamu. Jedná se o unikátní koncept s výjimečnými vlastnosti jak v rámci technologie, tak designově.

Engine - jedinečná firma s originální a přesahovou náplní. Ta se týká automobilové vášně a specifických služeb s ní spojených. Mezi ně patří nákup, prodej, servis a renovace klasických či exkluzivních vozů, legend a autoveteránů. Společnost také exkluzivně zastupuje věhlasnou a legendární značku skútru Vespa. Engine u nás objednala vizualizaci výstavního stánku, firemní claims a inzerát pro tiskovou kampaň Heart Matters. Pro ten jsme použili vlastní kresbu s následnou 3D vizualizací.

Asental - nové developerské jméno na trhu o které se staráme. K našemu současnému portfoliu přibyl další hráč se silným finančním zázemím. Zadáním je website, jehož design je hotový a momentálně na něm pracuje náš programming.

Pro českou legendu a tradičního výrobce prémiových destilátů společnost Žufánek jsme zkraje roku připravili reklamní kampaň. Ta již zohledňuje nový design lahve který jsme měli tu čest vytvořit. To se týká i kompletní serie nových etiket které tuto lahev zdobí.

Před Vánoci jsme také dofinišovali design a výrobu stolní hry pro společnost Sportable - „To je fotbal“. Od grafického zpracování přes výrobu relativně komplexního herního celku – hřiště, hráčů, branek, míče, rozhodčích a stánku s občerstvením a to včetně obalu i na jaře stále hrajeme!

Pro významnou developerskou společnost Crestyl jsme pracovali na mnoha projektech řadu let. Letos se jedná o přípravu webu nového projektu v pražských Vršovicích.

Novým klientem v roce 2014 zde v AD13 je česká legenda ČKD. Kompletní portfolio této společnosti včetně výroby firemního časopisu ČKD Magazín tvoří naší pracovní náplň relativně krátkou dobu a je pro nás velikou výzvou.

První měsíc v roce jsme také spustili nový web pro oblíbeného a dlouholetého klienta, společnost Rémy Cointreau. Tentokrát se jedná o e-shop jednoho z nejúspěšnějších brandů společnosti – tolik oblíbený Jagermeister.

Hned zkraje roku a předchozí úspěšné kooperaci pracujeme na dalším novém webu pro společnost BOMTOM Group – tentokrát pro exkluzivní svatební portál dceřinné pobočky BOMTOM Weddings.